РОЗУМНЕ МІСТО — КРЕАТИВНІ ЛЮДИ ТА
СИСТЕМНІ РІШЕННЯ

НАВІГАТОР СТАЛОГО РОЗВИТКУ — це

інструмент ухвалення системних управлінських рішень на основі даних, що генерує місто. Навігатор дає змогу грамотно оперувати креативним потенціалом міста, дотримуючись принципів сталого розвитку міського середовища.

У перспективі очікується, що послідовне використання Навігатора дозволить зробити міста привабливими креативними урбаністичними середовищами, комфортними для життя, сприятливими для творчої самореалізації та ведення бізнесу.

Місто з такими характеристиками стає магнітом для талантів, які формують життєзарадну спільноту, тобто оперативно і винахідливо долають виклики, перед якими місто постає в пост-індустріальному та пост-конфліктному середовищі.

Для пілотування методики Навігатора обрано чотири міста – Київ, Львів, Івано-Франківськ та Дніпропетровськ.

НАВІГАТОР — СИСТЕМА КООРДИНАТ

 1. 1
  Містяни та гості міста

  Отримають путівник, який підкаже яким чином розкрити і реалізувати свій креативний потенціал в локальному урбаністичному ландшафті та які сприятливі сили діють в конкретному середовищі, а які фактори слабо розкриті в характері міста.

 2. 2
  Громадські діячі та соціальні інвестори

  Виявлять критерії ефективності для локальних програм та регіональних проектів, вплив яких буде найбільш релевантним і тривалим в місцевому контексті; зможуть обрати оптимальну «траєкторію» для взаємодії з іншими гравцями на час роботи з локальними викликами, включаючи розв’язання конфліктів та досягнення синергії; зможуть розширяти доступ до фінансування на принципах поінформованості та максимізації соціальної віддачі доброчинних ресурсів, і таким чином виступати в ролі певного оператора процесу сталого розвитку міст і скоординованим зусиллям забезпечувати його керованість.

 3. 3
  Міські департаменти та міністерства

  Застосують цей інструмент з метою оперативного відновлення регіонів для розробки та ухвалення системних управлінських рішень в контексті актуальних та майбутніх викликів, що стоять перед країною; на основі даних про креативну спроможність міст визначать дієві пріоритети для формування нової креативної моделі екноміки в регіонах; впровадять ефективні політики для приватних та державних інвестицій, з якими побудують змістовні комунікації та налагодять співпрацю із зацікавленими сторонами в регіоні та зовнішніми партнерами.

 4. 4
  Бізнес-активісти та креативні підприємці

  Застосують цей інструмент з метою формування інтелектуаломістких індустрій, для розробки та ухвалення системних управлінських рішень, здатних посилити конкурентні переваги на локальному та глобальному рівнях; відкалібрують на власних підприємствах ланцюги створення доданої вартості та мережі дистрибуції продуктів, сервісів заради активізації бізнес-процесів. підвищення продуктивності обмежених ресурсів в поєднанні з досягненням соціальної та екологічної рівноваги.

Чтиво

Як працює теорія повільних міст?, biggggidea.com

Швидкість завжди засліплює очі. Міста живуть неймовірно швидко, ми навіть не встигаємо поставити питання про ефективність цього темпу – цими простими словами архітектор, урбаніст та один з авторів книги «Сталий розвиток малих міст» Пол Нокс…

Орієнтованість на людину – новий етап для розумних міст, biggggidea.com

Традиційно розумні міста надають особливого значення технічному оснащенню: Інтернету речей, «великим даним» (“big data”) і прогресивним обчисленням, натомість потреби людей і виклики, з якими вони стикаються щодня, живучи в місті, здаються менш важливими. Окрім цього,…

Гуру Кремниевой долины назвала факторы, тормозящие инновации в Украине, nv.ua

В Украине хорошее техническое образование и много мотивированных людей. Но есть большая проблема — вы не доверяете друг другу. Я видела много ваших команд, которые одновременно делают похожие проекты, но не хотят объединяться и обмениваться информацией. Они играют в соперничество, а это противоречит культуре стартапов. Если…
Читати ще

Повідомлення

Кому:
Команді Гараж Генг
Ваш email:

Введіть символи нижче:
captcha