МІСТО – ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ
ІНФОРМАЦІЯ – ЦЕ КРАСИВО

Арт-хакатон «Культурний Код Міста» – це подія-процес прототипування ідей, посилення проектів, поглиблення границь розуміння міста через спілкування, навчання, обмін досвідом та пошук нових форм реформування наших міст.

У 2015 року наша команда спільно з партнерами провела 3 арт-хакатони: у Києві, Дніпропетровську та Івано-Франківську. Кожен арт-хакатон супроводжував аналіз міста під час підготовки та в процесі проведення події. І після кожного арт-хакатону ми розбирали на запчастини подію: що вдалося? що варто скоригувати?

В гайді систематизовано організаційний досвід з трьох міст, яким ми готові ділитися. І ми пропонуємо місцевим спільнотам взятися за організацію подій, скориставшись нашою рамкою, досвідом та консультаціями.

Гайд допоможе об’єднати на події людей, яким цікаво експериментувати з новими ідеями, наблизитися до втілення задуманого у своєму місті та професіоналів, яким не байдуже майбутнє міста.

Виклики

 1. 1
  Мистецтво і Технології

  Як мистецькі та технологічні ідеї активують публічні простори, надихають містян та створюють нові способи комунікації у місті?

 2. 2
  Історія та Інновації

  Як музеї можуть стати джерелами історій про еволюціонуюче місто та які можливості дають технології для інтеграції музеїв в екосистему творчого міста?

 3. 3
  Культура і Дані

  Як дані про культуру та про місто можуть створювати умови для дослідження та розвитку креативної економіки?

 4. 4
  Гра і місто

  Як міські протоколи задають принципи взаємовигідної співпраці у місті для різних гравців? Як формати залучення громадян можуть допомагати міській адміністрації приймати прозорі рішення?

Чтиво

Хроніки сталого розвитку в Україні, Велика Ідея

Якою є модель сталого розвитку соціальних систем? Що означає бути лідером в світі vuca? Якими є перші дані дослідження Мережа міських ініціатив? Чого не вистачає Україні для сталого розвитку? 27 українських організацій-провайдерів сталого розвитку зустрілися…

Як працює теорія повільних міст?, biggggidea.com

Швидкість завжди засліплює очі. Міста живуть неймовірно швидко, ми навіть не встигаємо поставити питання про ефективність цього темпу – цими простими словами архітектор, урбаніст та один з авторів книги «Сталий розвиток малих міст» Пол Нокс…

Орієнтованість на людину – новий етап для розумних міст, biggggidea.com

Традиційно розумні міста надають особливого значення технічному оснащенню: Інтернету речей, «великим даним» (“big data”) і прогресивним обчисленням, натомість потреби людей і виклики, з якими вони стикаються щодня, живучи в місті, здаються менш важливими. Окрім цього,…
Читати ще

Повідомлення

Кому:
Команді Гараж Генг
Ваш email:

Введіть символи нижче:
captcha