МІСТО — ДИНАМІЧНИЙ ОРГАНІЗМ

Міста стають майданчиками для співпраці локальних держуправлінців, бізнесменів, архітекторів, митців, технарів, громадських активістів, науковців, дослідників та мешканців. Усі вони об’єднуються, щоб сформулювати спільне бачення розвитку міст та способи застосування творчого потенціалу їх мешканців.

Урбаністичний практикум у ігровому форматі пропонує крок за кроком відтворити шлях розвитку проектів, ініціатив від імпульсу зародження ідеї, формування команди проекту, проходження етапів співпраці із державними структурами до пошуку фінансування та реалізації з окремим фокусом на краудфандингових інструментах. Розглядаючи реальні кейси, учасники напрацьовують ряд практичних порад для успішної реалізації проектів у міському просторі.

Рівні заглиблення

 1. Фокус 1
  Просторова грамотність

  Трансформація сприйняття і простору міст через дизайнування інструментів впливу та взаємодії з урахуванням культурного контексту, практик міждисциплінарної співпраці, розвитку інформаційних технологій.

 2. Фокус 2
  Процедури взаємодії

  Налагодження діалогу між громадою, професіоналами, місцевою владою та відповідальним бізнесом в питаннях втілення урбаністичних ініціатив у містах та розвитку публічного простору, вироблення механізмів та практик дієвої співпраці на нормативно-правовому та практичному рівнях.

 3. Фокус 3
  Фінансування міських проектів

  Залучення спільноти міста до співфінансування локальних архітектурних проектів через Спільнокошт на biggggidea.com для пожвавлення взаємодії між людьми та комфортнішого життя в містах.

10 вересня

Чтиво

Вони кажуть, як люблять Київ, але не слухають ні мешканців, ні професіоналів, Велика Ідея

Дослідниця монументального мистецтва Женя Моляр про вандалізм під стягом політики декомунізації та маніпуляцію під виглядом створення нових муралів.

Заработать зеленые: как Киев может отдыхать и богатеть благодаря паркам, platfor.ma

Сокоординатор Совета по урбанистике Киева Григорий Мельничук написал для Platfor.ma о том, как системный подход к организации зеленых зон рекреации определит многое в будущем новом генплане и сможет стать одним из локомотивов развития Киева.

Що таке учасницьке бюджетування: читаємо разом, mistosite.org.ua

Учасницьке бюджетування (УБ, participatory budgeting) — це інструмент учасницької демократії, за допомогою якого громадяни беруть участь у прийнятті рішень щодо розподілу бюджетних грошей.
Читати ще

Повідомлення

Кому:
Команді Гараж Генг
Ваш email:

Введіть символи нижче:
captcha