Як створити якісний публічний простір?

Синхронізація знань.
Дослідження міст.
Виявлення локацій.
Аналіз відкритих даних.
Розробка проектів.

Проект сфокусовано на роботі з локальними спільнотами Херсона, Бердянська та Житомира, реагуючи на інтерес до розвитку міських просторів. Ми працюватимемо з потенціалом цих міст та людей, щоб навчитися критично осмислювати розвиток міста та процеси в ньому, приймати рішення щодо створення міського простору на основі даних і результатів просторового дослідження. У постійному діалозі та через учасницькі практики з місцевої громадою, ми будемо працювати над проектування міських просторів.

Дослідження здійснюються у партнерстві з місцевими організаціями, урбаністами, культурними менеджерами, архітекторами, митцями під кураторством Гараж Генг та партнерів Коду міста. Серед них – архітектурна студія Formografia, urban curators, Центр урбаністичних студій, медіа журналістики даних texty.org.ua, заводу Електровимірювач. Проект реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Етапи:

 1. 1

  МІЖДИСЦИПЛІНАРНА ШКОЛА "КОНСТРУКЦІЇ ВЗАЄМОДІЇ"

  Мета школи: Школа націлена на підготовку учасників до дослідження та реалізації проектів. Вона складається з теоретичної та практичної частини, що передбачає активне залучення учасників.

  Деталі та аплікаційна форма для місцевих організацій та активних команд з Херсона і Бердянська.

  Деталі та аплікаційна форма для архітекторів/ок.

 2. 2

  ДОСЛІДНИЦЬКІ ЕКСПЕДИЦІЇ В МІСТА

  Цей етап передбачає залучення представників місцевих організацій, які займаються культурним та просторовим розвитком в Херсоні, Бердянську та Житомирі, а також незалежних дослідників. Учасники формуватимуть команди, що їхатимуть досліджувати потенційні локації в містах, де можлива майбутня ревіталізація (на основі методики urban curators для Метамісто: Схід).

 3. 3

  РОЗРОБКА АРХІТЕКТУРНИХ ПРОЕКТІВ

  Стажування архітекторів проекту в бюро urban curators та Formografia

 4. 4

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ОБГОВОРЕННЯ В МІСТАХ

  Подія-виставка та обговорення проектів майбутніх публічних просторів громаді міст

«Будущее Донбасса», Заборона

«Будущее Донбасса» - это серия репортажей, которые рассказывают о городах на Востоке Украины в послевоенный период. О том, как там меняются люди, власть, отношения между активистской средой и жителями, и о том, что и кто…

#урбандослідження: Сєвєродонецьк: усе за планом, Велика Ідея

Що допомагає місту не розсипатись у пісок, з якого воно постало

#урбандослідження: Покровськ і його рівняння швидкості, Велика Ідея

У чому криється потенціал "західних воріт Донбасу"?

#урбандослідження: Костянтинівка. Зона відчуження – зона експерименту, Велика Ідея

Як команда «Метамісто Схід» разом із місцевими мешканцями трансформує ландшафт «промислового минулого»

#урбандослідження: Бахмут – історія в цеглі, Велика Ідея

Бахмут не розкриває своїх секретів при першому знайомстві. Тут потрібно щось більше, ніж фахова цікавість дослідника чи архітектора-урбаніста. Напевне можна сказати лише те, що це особливе місто, яке сильно відрізняється від решти населених пунктів прифронтової…

#урбандослідження: Індекс щастя Лисичанська, Велика Ідея

В рамках проекту "Метамісто:Схід", агенцією “urban curators” було здійснено дослідження шести міст східної України крізь призму ідентичності, культури та урбаністики. Експертка агенції Ірина Яковчук пропонує поринути у дослідницьку подорож Лисичанськом, першим містом на мапі проекту.

Глаза Донбасса. Как неравнодушное меньшинство преображает прифронтовой город, Фокус

Сплотить проукраинское меньшинство и привлечь людей, которые не хотят уезжать из Бахмута, — этим занимаются местные активисты

Покровск: как советское становится светским, Українська Правда

Покровск, Красноармейск (Красик), Постышево, Гришино, "западные ворота Донбасса" – это все о нем. Уже декоммунизированный и утвердившийся в статусе города, но еще не окончательно расставшийся со своей советскостью.

Костянтинівка: Update депресивного міста, Українська Правда

"Наша цель – коммунизм", – стверджує викладений цеглою напис на напівзруйнованій стіні колишнього заводського складу. Не так давно 75-тисячна Костянтинівка була центром кольорової металургії, хімічної промисловості та виробництва скла. Усе життя мешканців міста – економічне,…
Читати ще

Повідомлення

Кому:
Команді Гараж Генг
Ваш email:

Введіть символи нижче:
captcha