Провайдери сталості — організації, які діють на перетині соціальних інновацій, впливового підприємництва та виробництві сталих рішень. Такі суб’єкти розвитку потребують алгоритми співдії між собою та з іншими секторами, та дієві засоби трансформування спільних знань в практичні моделі та суспільні блага.

Форум Провайдерів Сталості — щорічне висвітлення програми просторового розвитку «Навігатор Сталості», яка здійснюється, щоб запропонувати прозорі моделі динамічної співпраці в період постконфліктного і постіндустріального відновлення громад в Україні. Це дозволить відійти від застарілих шаблонів ізоляції, патерналізму та антагонізму та наблизитись до розуміння принципів побудови життєзарадних спільнот.

Форум Провайдерів Сталості залучає до діалогу, заснованого на актуалізації аутентичної позиції учасників і створенні умов для спільного міркування в конкретних і важливих для всіх учасників контекстах. 25 липня 2016 року учасники будуть працювати з питанням «Як відповідально діяти з метою узгодженості розвитку міст, регіонів та країни в цілому?» Діалог створює передумови для виявлення оптимальної траєкторії протікання процесу пізнання та співдії між громадянськими лідерами, освітніми інноваторами, креативними підприємцями, бізнес-активістами та державними управлінцями.

Запрошуємо до участі у Форумі

Якщо ви:

 1. 1

  Сфокусовані на розвитку інтересів громади та залучаєте до взаємодії учасників з різних секторів;

 2. 2

  Активуєте та координуєте впровадження системних змін на локальному та/або національному рівнях;

 3. 3

  Мотивовані сприяти успіху інших, практикувати усвідомлене лідерство та рефлексувати про системи сталості.

 4. 4

  Перевірте свій рівень мотивації до дії в ролі активного провайдера сталості. Питання сформульовані з позиції «відповідальності» і всі відповіді рівнозначні, тому тут немає вимірювальних шкал і балів. Постарайтеся вибрати найкомфортніший для вас спосіб реакції, навіть якщо ви в деяких ситуаціях дієте інакше. (self-test)

Чтиво

Міфологія на стінах, Велика Ідея

Чим закінчився проект створення муралів в шести містечках України? Або що спільного між кразозавром, шрифтом в стилі Малевича, атомними мамонтами та Русланом Пономарьовим?

Діти, екологи та романтичні концептуалісти, Велика Ідея

Що змінив проект «Метамісто» в шести містах України? Читайте про проекти «Арт_е_Факти міста» від «Дитячих географій», «Спогади про майбутнє» від Krolikowski Art та екоцентр в Нетішині.

Мапа третіх місць України, Велика Ідея

«Ідея створити неформальне "третє місце" оформилася на зібранні творчих людей, яке ми назвали "Інтелектуальна оргія". Це був грудень 2012 року, всі чекали передбаченого кінця світу, а ми готувалися жити далі»...
Читати ще

Повідомлення

Кому:
Команді Гараж Генг
Ваш email:

Введіть символи нижче:
captcha