Провайдери сталості – організації, які діють на перетині соціальних інновацій, впливового підприємництва та виробництві сталих рішень. Такі суб’єкти розвитку потребують алгоритми співдії між собою та з іншими секторами, та дієві засоби трансформування спільних знань в практичні моделі та суспільні блага.

Форум Провайдерів Сталості – щорічне висвітлення програми просторового розвитку “Навігатор Сталості”, яка здійснюється, щоб запропонувати прозорі моделі динамічної співпраці в період постконфліктного і постіндустріального відновлення громад в Україні. Це дозволить відійти від застарілих шаблонів ізоляції, патерналізму та антагонізму та наблизитись до розуміння принципів побудови життєзарадних спільнот.

Форум Провайдерів Сталості залучає до діалогу, заснованого на актуалізації аутентичної позиції учасників і створенні умов для спільного міркування в конкретних і важливих для всіх учасників контекстах. 25 липня 2016 року учасники будуть працювати з питанням “Як відповідально діяти з метою узгодженості розвитку міст, регіонів та країни в цілому?” Діалог створює передумови для виявлення оптимальної траєкторії протікання процесу пізнання та співдії між громадянськими лідерами, освітніми інноваторами, креативними підприємцями, бізнес-активістами та державними управлінцями.

Запрошуємо до участі у Форумі

Якщо ви:

 1. 1

  Сфокусовані на розвитку інтересів громади та залучаєте до взаємодії учасників з різних секторів;

 2. 2

  Активуєте та координуєте впровадження системних змін на локальному та/або національному рівнях;

 3. 3

  Мотивовані сприяти успіху інших, практикувати усвідомлене лідерство та рефлексувати про системи сталості.

 4. 4

  Перевірте свій рівень мотивації до дії в ролі активного провайдера сталості. Питання сформульовані з позиції «відповідальності» і всі відповіді рівнозначні, тому тут немає вимірювальних шкал і балів. Постарайтеся вибрати найкомфортніший для вас спосіб реакції, навіть якщо ви в деяких ситуаціях дієте інакше. (self-test)

Чтиво

«Будущее Донбасса», Заборона

«Будущее Донбасса» - это серия репортажей, которые рассказывают о городах на Востоке Украины в послевоенный период. О том, как там меняются люди, власть, отношения между активистской средой и жителями, и о том, что и кто…

#урбандослідження: Сєвєродонецьк: усе за планом, Велика Ідея

Що допомагає місту не розсипатись у пісок, з якого воно постало
Читати ще

Повідомлення

Кому:
Команді Гараж Генг
Ваш email:

Введіть символи нижче:
captcha